MADMONQ aneb zdravý životabudič?

Nedávno jsem si u jednoho z mých oblíbených streamerů všiml reklamy na produkt s názvem MADMONQ. Zaujalo mne už balení, a tak jsem se jal vyhledat více informací o tomhle produktu. Čekal jsem klasický marketingový výmysl, mnoho zahraničních laboratorních testů a tabulek s účinky a podobné „lákače“ ke koupi. Na stránkách ale najdete hlavně informace co to je, jak to funguje a pro koho je to určeno. A tak jsem koupil, vyzkoušel společně s dalšími kamarády a teď se chystám na koupi dalšího balení. Proč? Co dělá tyhle fialové tabletky za cenu 410 Kč tak speciálními a stojí vůbec za to?

(nechce-li se vám to celé číst, na konci najdete souhrn neboli TL;DR)

MADMONQ pochází z České republiky, ač to tak dle kompletně anglických stránek a balení nevypadá. Jedná se o tabletky s přírodními látkami, které vás dokážou povzbudit na několik hodin. Lépe se soustředíte, jen tak něco vás nevyruší, zlepší se vám reakce, psychická odolnost a také získáte pěkný boost energie. Tohle všechno je psáno přímo na balení tohoto malého zázraku. Jaký je ale v praxi, opravdu funguje?

 

Sám už moc kompetitivních her nehraju, takže jsem MADMONQ kupoval zejména pro přítelkyni, studentku medicíny. Cílem tedy bylo nahradit energeťáky s obrovským množstvím cukru (který unavuje) a kávu (kterou nepijeme) něčím zdravějším, co se dá užívat dlouhodoběji a přitom má co nejméně negativních vlastností. Jedna tabletka MADMONQ má nahradit 2 energeťáky co se nabuzení a dodání energie týče. Je 9 hodin dopoledne, jdeme je vyzkoušet.

Tabletky fialové barvy doporučuje výrobce kousat či cucat. Osobně tedy cucám jako bonbón, ale přítelkyni se chuť nezamlouvá, a tak tabletku rozkouše a zapíjí. Po přibližně půl hodině se dostavují první účinky. Zasedám tedy k PC, žena k učení a jdeme to vyzkoušet. Uběhly 4 hodiny a ani jeden z nás nepociťuje únavu, hlad a naše soustředění jede na maximum. Po dalších 2 hodinách stále nemám ani jeden z nás hlad a energie i soustředění nás neopouští. Přibližně v 16:30 už cítím ozývajicí se žaludek a soustředění zvolna opadá. Neuvěřitelné, tohle jsme teda nečekali. Další tabletku již nebereme, abychom vůbec usli. Následujicí den se opakuje téměř shodný scénář, obědvat jdeme přibližně v 16:00.

Podobný scénář se odehrával každý následující den, kdy MADMONQ užívala zejména přítelkyně kvůli učení. Pár tabletek rozdala spolužákům a nehledě na pohlaví či váze člověka byly účinky téměř totožné. Jeden z nich je zvyklý pít 4 kávy denně, a tak účinek MADMONQu trval o něco kratší dobu (cca 5 hodin). Máme teda odzkoušeno, že funguje dopoledne. Co ale odpoledne, kdy se právě hráči dostávají domů ze škol/prací a zasednou k PC?

O víkendu tedy proběhl další test, a to užití tabletky ráno a odpoledne. Kamarádi, takovou jízdu jsem ještě nezažil. První tabletka působila cca do 15:00. Dali jsme si oběd, který nás hodně unavil. Dali jsme si teda asi hodinku relax a v 16:00 přišla na řadu druhá tabletka. Na mne začala působit cca po hodině, přítelkyni až kolem 18:30. Pak ale byla tak nabuzená, že šla spát až ve 4:18 ráno.

Konečný výsledek a zhodnocení produktu

MADMONQ opravdu umí nakoupnout váš mozek a soustředění, ať už to potřebujete pro hraní her, studium či práci. Prvotní investice vypadá vysoká, ovšem po přepočtení na získanou energii vychází mnohem lépe než energy drinky a ještě je mnohem účinnější a zdravější! Mezi jediná negativa tak patří chuť (subjektivní, mě chutná, přítelkyni ne), lehká bolest hlavy (platí pro osoby, které nejsou vůbec zvyklé pít energeťáky či kávu) a pro někoho chybějicí pocit hladu (nepotřebujete jíst celý den, ale po najezení se jste asi hodinu unaveni až do stavu „mimo provoz“). Rozhodně doporučuju vyzkoušet! Já musím tento týden objednat další balení, protože přítelkyni začíná zkouškové. 🙂


TL;DR neboli „Nečetl jsem, moc dlouhé“

  • MADMONQ je zdravý životabudič, který vás neuvěřitelně nakopne (energie, soustředění) po dobu 5 – 8 hodin
  • mnohem účinnější a zdravější než energy drink a káva
  • pokud na obsažené látky nejste nijak navyklí, odpoledne doporučuju brát pouze máte-li následujicí den volno
  •  ač je prodávám jako doplněk pro hráče, skvěle se hodí pro kohokoli s potřebou doplnění energie a zvýšení soustředění (vyzkoušeno na studentech medicíny)
  • nepoociťujete hlad, ale po najezení se na vás dolehne velká únava (na cca 1 hodinu)
  • cena je vyšší, ale pořád vychází levněji než adekvátní počet energy drinků
  • jediný negativní účinek je mírná bolest hlavy (platí pouze pro lidi, kteří nejsou zvyklí pít energeťáky či kávu)

Reklamy

One thought on “MADMONQ aneb zdravý životabudič?

  1. Pingback: MADMONQ as a healthy booster? | David "vavron" Vavrečka

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s